Naši prodejci

DVŮR Kobylisy je unikátní společensko – kulturní prostor pro setkávání, poznávání, odpočinek a nakupování farmářských potravin a originálních výrobků domácí či netradiční výroby

máme jediný cíl

vaši spokojenost

Kromě našich stálých prověřených prodejců, které naleznete ve dvoře od pondělí do pátku jsou pro vás vždy připraveni i prodejci sezónní. Sortiment zboží se v průběhu roku rozšiřuje o prodej koření, sazenic a kytiček nebo originálních šperků z drahých kamenů nebo chirurgické oceli.

Naši stálí prodejci

Food truck Mey Dey

V oblíbeném food trucku na vás čekají hamburgery všeho druhu, bramborové i batátové hranolky, saláty, cibulové kroužky. Samozřejmostí jsou i vlastní omáčky. Neváhejte a přijďte ochutnat, otevřeno je každý den od 11.00 do 21.00 hodin, v pátek a v sobotu až do 22.00 hodin.

langoše

Domácí langoše a bramboráky

Rodinná receptura výborných domácích langošů z čerstvého těsta. Langoše na sladko, naslano nebo jen s česnekem a sýrem. Pro milovníky bramboráků jsou připraveny výborné bramboráčky opět z domácího těsta. Přijďte ochutnat. Otevřeno od pondělí do pátku od 10.00 do 19.00 hodin.

pivo

Bistro Na konci světa

Bistro s kouzelnou atmosférou zadní části dvora, kde si dáte výborné pivo, dle výběru od desítky po patnáctku. Piva Radegast, Kozel a Vacek. Ochutnáte zde i výborné domácí limonády nebo míchané drinky. Otevřeno od pondělí do soboty od 12.00 do 22.00 hodin.

vino

Vinárna U Myšky

Kvalitní vína z vinařství Košulič. Denně se můžete těšit na rozlévaná vína i na čerstvý svařák. Vinárnu najdete ve spodní části dvora, kde si můžete užívat útulného prostředí uvnitř i venku za každého počasí. Otevřeno je od pondělí do pátku od 12.00 do 22.00 hodin.

kava

Kavárna Orient

Kavárna s jedinečnou atmosférou a s výbornou výběrovou kávou z holešovické pražírny Mezzo Caffe. V kavárně pro vás mají vždy i něco napečeno. Kavárnička má otevřeno od pondělí do čtvrtka od 7.00 do 20.00 hodin, v pátek pak od 7.00 do 22.00 hodin a v sobotu od 10.00 do 20.00 hodin.

uzeniny

Bezlepkové uzeniny

Bezkonkurenční bezlepkové uzeniny z Čech a ze Slovenska. V sortimentu najdete výborné bezlepkové uzeniny, vepřové, hovězí i zvěřinové klobásy, v neposlední řadě vídeňské párky ve skopovém střívku a domácí paštiky bez éček. Otevřeno od 8.00 do 18.00 hodin.

Honzíkova mlékárna

Mlékárna nabízí výborné farmářské sýry a mléčné výrobky. Koupíte zde i produkty zdravé výživy a vegan produktů. Otevřeno od pondělí do pátku od 8.00 do 18.00 hodin.

pekarna

Pekárna Zlivice

Zlivický chléb se vyrábí z žitného kvasu bez použití droždí. Přesně tak, jak se chleba v Česku odjakživa vyráběl. V současné době se v Pekárně Zlivice vyrábí kromě Zlivického chleba více než 60 druhů výrobků tradičního pečiva. Otevřeno od pondělí do pátku od 8.00 do 18.00 hodin.

farma

Ovoce a zelenina z farmy Křenek

Rodinná farma vychází z tradice českého venkova a snaží se svým zákazníkům nabídnout to nejlepší, co úrodná půda v polabské nížině nedaleko Staré Boleslavi dokáže vyprodukovat. Aby byl sortiment co nejširší spolupracuje farma Křenek s dalšími, převážně mělnickými, ale i moravskými a litoměřickými zemědělci. Čerstvou zeleninu si dopřejete v pondělí od 12.00 do 18.00 hodin a od úterý do pátku od 8.00 do 18.00 hodin.

kytice

Love & Bloom Flowers

Nový rodinný obchůdek ve dvoře s krásnými květinami a kyticemi. Obchod nabízí i velmi oblíbené kytice do krabice, které oceníte zejména tam, kde je péče o klasickou řezanou kytici problematická. Pořídíte zde i krásné dekorace a doplňky všeho druhu. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Otevřeno od úterý do pátku od 11.00 do 18.30 hodin.

Také u nás prodávají

dort

Louskáček

Dorty, slané koláče, quiche a nejlepší ořechové koláče. Kvalitní potraviny bez použití "éček" a bez "nadýchávání" objemu. Produkty Louskáček jsou pro všechny, kteří preferují kvalitu a nespokojí se s průměrem. Koupíte ve dvoře od pondělí do pátku od 10.00 do 18.00 hodin.

koreni

Koření od Davídka

Oblíbené Davídkovo koření bez soli a glutamátu u nás najdete jednou týdně, většinou ve čtvrtek. Davídkovo koření pravidelně o svých návštěvách informuje na svých Facebookových stránkách.

chirurgicka ocel

Šperky z chirurgické oceli a drahých kamenů

Krásné šperky z chirurgické oceli. Před Vánocemi jezdí paní Pavlína každé úterý. Během roku nárazově, informujeme vás na sociálních sítích.

zsanett marmelady

Zsanett Manufaktura

Výborné domácí marmelády a povidla pro vás s láskou připravuje Zsanett Manufaktúra a koupíte je u nás také skoro každý týden. O návštěvě na našem trhu informujeme na sociálních sítích.

Dvůr – nejen tržiště

Přejít na začátek