Naši prodejci

DVŮR Kobylisy je unikátní společensko – kulturní prostor pro setkávání, poznávání, odpočinek a nakupování farmářských potravin a originálních výrobků domácí či netradiční výroby

máme jediný cíl

vaši spokojenost

Kromě našich stálých prověřených prodejců, které naleznete ve dvoře od pondělí do pátku jsou pro vás vždy připraveni i prodejci sezónní. Sortiment zboží se v průběhu roku rozšiřuje o prodej koření, sazenic a kytiček nebo originálních šperků z drahých kamenů nebo chirurgické oceli.

Naši stálí prodejci

farma

Ovoce a zelenina z farmy Křenek

Rodinná farma vychází z tradice českého venkova a snaží se svým zákazníkům nabídnout to nejlepší, co úrodná půda v polabské nížině nedaleko Staré Boleslavi dokáže vyprodukovat. Aby byl sortiment co nejširší spolupracuje farma Křenek s dalšími, převážně mělnickými, ale i moravskými a litoměřickými zemědělci.

pekarna

Pekárna Zlivice

Zlivický chléb se vyrábí z žitného kvasu bez použití droždí. Přesně tak, jak se chleba v Česku odjakživa vyráběl. V současné době se v Pekárně Zlivice vyrábí kromě Zlivického chleba více než 60 druhů výrobků tradičního pečiva.

kava

Kavárna Orient

Kavárna s jedinečnou atmosférou a s výbornou výběrovou kávou z holešovické pražírny Mezzo Caffe. V kavárně pro vás mají vždy i něco napečeno.

Honzíkova mlékárna

Mlékárna nabízí výborné farmářské sýry a mléčné výrobky. Koupíte zde i produkty zdravé výživy a vegan produktů.

kytice

Love & Bloom Flowers

Nový rodinný obchůdek ve dvoře s krásnými květinami a kyticemi. Obchod nabízí i velmi oblíbené kytice do krabice, které oceníte zejména tam, kde je péče o klasickou řezanou kytici problematická. Pořídíte zde i krásné dekorace a doplňky všeho druhu. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým.

Do kornoutu

Do kornoutu je originální cukrárna s velkým výběrem zmrzlin a exkluzivních dortů. Kromě klasiky na vás čekají i bezlepkové dorty, domácí limonády, koktejly a samozřejmě i zmrzlinové poháry. Zastavte se a vyzkoušejte.

hamburger

Petite Bruges

Bistro s kouzelnou atmosférou zadní části dvora, kde si dáte výborné belgické hranolky, hamburger nebo quesadillu. Můžete zde i jen tak posedět, dát si pivo nebo limču a prohodit pár slov se sousedy.

uzeniny

Bezlepkové uzeniny

Bezkonkurenční bezlepkové uzeniny z Čech a ze Slovenska. V sortimentu najdete výborné bezlepkové uzeniny, vepřové, hovězí i zvěřinové klobásy, v neposlední řadě vídeňské párky ve skopovém střívku a domácí paštiky bez éček.

bio farma

BIO farma Uchované semínko

Kouzelný obchůdek se zdravými potravinami. Většina ovoce a zeleniny pochází z farmy v Mšeckých Žehrovicích kousek za Prahou a je v bio kvalitě, kterou rozhodně poznáte na výborné chuti. Za zmínku stojí i kvalitní ovocné a zeleninové šťávy se spoustu vitamínů.

Také u nás prodávají

koreni

Koření od Davídka

Oblíbené Davídkovo koření bez soli a glutamátu u nás najdete jednou týdně, většinou ve čtvrtek. Davídkovo koření pravidelně o svých návštěvách informuje na svých Facebookových stránkách.

chirurgicka ocel

Šperky z chirurgické oceli a drahých kamenů

Krásné šperky z chirurgické oceli. Před Vánocemi jezdí paní Pavlína každé úterý. Během roku nárazově, informujeme vás na sociálních sítích.

zsanett marmelady

Zsanett Manufaktura

Výborné domácí marmelády a povidla pro vás s láskou připravuje Zsanett Manufaktúra a koupíte je u nás také skoro každý týden. O návštěvě na našem trhu informujeme na sociálních sítích.

Dvůr – nejen tržiště

Přejít na začátek