Naši prodejci

DVŮR Kobylisy je unikátní společensko – kulturní prostor pro setkávání, poznávání, odpočinek a nakupování farmářských potravin a originálních výrobků domácí či netradiční výroby

máme jediný cíl

vaši spokojenost

Kromě našich stálých prověřených prodejců, které naleznete ve dvoře od pondělí do pátku jsou pro vás vždy připraveni i prodejci sezónní. Sortiment zboží se v průběhu roku rozšiřuje o prodej koření, sazenic a kytiček nebo originálních šperků z drahých kamenů nebo chirurgické oceli.

Naši stálí prodejci

Food truck Mey Dey

V oblíbeném food trucku na vás čekají hamburgery všeho druhu, bramborové i batátové hranolky, saláty, cibulové kroužky. Samozřejmostí jsou i vlastní omáčky. Neváhejte a přijďte ochutnat, otevřeno je každý den od 11.00 do 21.00 hodin, v pátek a v sobotu až do 22.00 hodin.

langoše

Domácí langoše a bramboráky

Rodinná receptura výborných domácích langošů z čerstvého těsta. Langoše na sladko, naslano nebo jen s česnekem a sýrem. Pro milovníky bramboráků jsou připraveny výborné bramboráčky opět z domácího těsta. Přijďte ochutnat. Otevřeno od pondělí do pátku od 10.00 do 19.00 hodin.

pivo

Bistro Na konci světa

Bistro s kouzelnou atmosférou zadní části dvora, kde si dáte výborné pivo, dle výběru od desítky po patnáctku. Piva Radegast, Kozel a Vacek. Ochutnáte zde i výborné domácí limonády nebo míchané drinky. Otevřeno od pondělí do soboty od 12.00 do 22.00 hodin.

vino

Vinárna U Myšky

Kvalitní vína z vinařství Košulič. Denně se můžete těšit na rozlévaná vína i na čerstvý svařák. Vinárnu najdete ve spodní části dvora, kde si můžete užívat útulného prostředí uvnitř i venku za každého počasí. Otevřeno je od pondělí do pátku od 12.00 do 22.00 hodin.

kava

Kavárna Orient

Kavárna s jedinečnou atmosférou a s výbornou výběrovou kávou z holešovické pražírny Mezzo Caffe. V kavárně pro vás mají vždy i něco napečeno. Kavárnička má otevřeno od pondělí do čtvrtka od 7.00 do 20.00 hodin, v pátek pak od 7.00 do 22.00 hodin a v sobotu od 10.00 do 20.00 hodin.

dort

Louskáček

Dorty, slané koláče, quiche a nejlepší ořechové koláče. Kvalitní potraviny bez použití "éček" a bez "nadýchávání" objemu. Produkty Louskáček jsou pro všechny, kteří preferují kvalitu a nespokojí se s průměrem. Koupíte ve dvoře od pondělí do pátku od 10.00 do 18.00 hodin.

uzeniny

Bezlepkové uzeniny

Bezkonkurenční bezlepkové uzeniny z Čech a ze Slovenska. V sortimentu najdete výborné bezlepkové uzeniny, vepřové, hovězí i zvěřinové klobásy, v neposlední řadě vídeňské párky ve skopovém střívku a domácí paštiky bez éček. Otevřeno od 8.00 do 18.00 hodin.

Honzíkova mlékárna

Mlékárna nabízí výborné farmářské sýry a mléčné výrobky. Koupíte zde i produkty zdravé výživy a vegan produktů. Otevřeno od pondělí do pátku od 8.00 do 18.00 hodin.

pekarna

Pekárna Zlivice

Zlivický chléb se vyrábí z žitného kvasu bez použití droždí. Přesně tak, jak se chleba v Česku odjakživa vyráběl. V současné době se v Pekárně Zlivice vyrábí kromě Zlivického chleba více než 60 druhů výrobků tradičního pečiva. Otevřeno od pondělí do pátku od 8.00 do 18.00 hodin.

farma

Ovoce a zelenina z farmy Křenek

Rodinná farma vychází z tradice českého venkova a snaží se svým zákazníkům nabídnout to nejlepší, co úrodná půda v polabské nížině nedaleko Staré Boleslavi dokáže vyprodukovat. Aby byl sortiment co nejširší spolupracuje farma Křenek s dalšími, převážně mělnickými, ale i moravskými a litoměřickými zemědělci. Čerstvou zeleninu si dopřejete v pondělí od 12.00 do 18.00 hodin a od úterý do pátku od 8.00 do 18.00 hodin.

kytice

Love & Bloom Flowers

Nový rodinný obchůdek ve dvoře s krásnými květinami a kyticemi. Obchod nabízí i velmi oblíbené kytice do krabice, které oceníte zejména tam, kde je péče o klasickou řezanou kytici problematická. Pořídíte zde i krásné dekorace a doplňky všeho druhu. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Otevřeno od úterý do pátku od 11.00 do 18.30 hodin.

bio farma

BIO farma Uchované semínko

Kouzelný obchůdek se zdravými potravinami. Většina ovoce a zeleniny pochází z farmy v Mšeckých Žehrovicích kousek za Prahou a je v bio kvalitě, kterou rozhodně poznáte na výborné chuti. Za zmínku stojí i kvalitní ovocné a zeleninové šťávy se spoustu vitamínů. Otevřeno úterý až čtvrtek od 8.00 do 18.00 a v pátek od 8.00 do 15.00.

Také u nás prodávají

koreni

Koření od Davídka

Oblíbené Davídkovo koření bez soli a glutamátu u nás najdete jednou týdně, většinou ve čtvrtek. Davídkovo koření pravidelně o svých návštěvách informuje na svých Facebookových stránkách.

chirurgicka ocel

Šperky z chirurgické oceli a drahých kamenů

Krásné šperky z chirurgické oceli. Před Vánocemi jezdí paní Pavlína každé úterý. Během roku nárazově, informujeme vás na sociálních sítích.

zsanett marmelady

Zsanett Manufaktura

Výborné domácí marmelády a povidla pro vás s láskou připravuje Zsanett Manufaktúra a koupíte je u nás také skoro každý týden. O návštěvě na našem trhu informujeme na sociálních sítích.

Dvůr – nejen tržiště

Přejít na začátek